Sarkaç, Pandül Nedir?

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Müneccimbaşı
Site Admin
Mesajlar: 138
Kayıt: Cum Şub 12, 2021 2:56 pm
İletişim:

Sarkaç, Pandül Nedir?

Mesaj gönderen Müneccimbaşı »

Pandül şakül ya da sarkaç, bir ipe veya zincire bağlı olan, sabit bir noktada tutulduğunda çeşitli enerjilere göre salınım yapan radyestezik bir araçtır.

Zincirin ucundaki pandül, altın, gümüş, pirinç gibi çeşitli madenlerden, ahşaptan, camdan, yarı değerli ve değerli doğal taşlardan yapılır.

Değerli maden arama, sorulara yanıt arama, kayıp eşyaları veya kişileri bulma, şifa enerjisi, bedensel veya ruhsal hastalıkların tespiti, çakra aktivasyonu ve mekandaki negatif enerjilerin tespiti gibi konularda kullanılabilir.

Pandüllerde, şifa ve çakra aktivasyonu için doğal taşlar kullanılır. Bunun nedeni, doğal taşların güçlü tedavi edici özellikleri ve dengeleyici enerjileri sebebiyledir. Enerjiyi depolama, düzenleme, dengeleme ve negatif enerji emme kapasiteleri çok yüksektir. Frekanslarını kişi neye ihtiyaç duyuyorsa, o bölgeye yönlendirirler.

Pandülümüzü satın alabileceğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz. Özellikle kendi yaptığınız sarkaçlar iyi bir şekilde arındırılıp programlandıysa çok daha başarılı sonuçlar verebilmektedir.

Arındırma İşlemi

Sarkacın bizim ile uyumlu programlama yapabilmesi için dünya üzerinde var olduğu andan elimize gelene dek geçirdiği evrede toplamış olduğu negatif bilgilerden arındırılması için bu işlem mutlaka yapılmalıdır.

Bulunabildiğince saf alkol alınır. Sarkaç zinciri ile birlikte, tümü alkolün içinde olmak üzere alkole batırılır. Saf alkolde bir saat beklemesi yeterlidir. Mümkün ise deniz tuzu, yok ise normal tuz kullanılır. Alkolden alınan sarkaç tuza koyulur, ve sarkacın her yanı tuz ile ovulur.

Bir mücevher kutusu veya güzel bir torbanın içi ada çayı tütsüsüne tutulur. Sarkaç tuzdan alınıp, soğuk suyun altında iyice yıkandıktan sonra kurulanıp bu kutunun veya torbanın içine konulur.

Sarkaç Nasıl Programlanır?

Arınma sonrasında sarkacı iki elinizin arasında kalp çakranıza getirip “bana bilgiye aracılık etmek adına geldiğin için teşekkür ediyorum. Seni ilahi bilgi kaynağına ve kolektif bilince bağlıyorum. İlahi bilgi kaynağının her zaman her koşulda seni korumaya almasını seçiyorum. İznim olan ilahi gerçeği bilmemde Yaratıcı’nın izni ile aracılık etmeni istiyorum. Sorduğum sorunun ilahi cevabı “evet”se (kendi evet yönünüzü belirleyebilirsiniz sağdan sola dönmesi, öne arkaya gitmesi gibi) yönünde dön lütfen, sorduğum sorunun ilahi gerçek cevabı “hayır”sa (tespit ettiğiniz evetten farklı bir yön) yönünde dön lütfen. ” Dedikten sonra gözlerinizi kapatın ve sarkacı kalp çakranızda tutup aranızda bağ oluşması için bir süre bekleyin.

Nerede Kullanılır?

* Çakra kontrolünde: Herhangi bir çakrada tıkanıklık olup olmadığını anlamak üzere çakranın üzerinde tutularak bakılır. Evet programımıza uygun salınımda çakra açıktır, (genel olarak saat yönü istikametinde) tersi durumunda kapalıdır.

* Vücuttaki hastalıkların yerini tespit etmede, hastalığın nedenlerini bulmada.

* Yüksek benliğimizle bağlantı kurarak sorularımıza yanıt almada, bir mekandaki enerji dengesizliklerini tespit etmede,

* Kaybolan bir eşyanın bulunması için kullanılabilir. Evin içinde mi kayboldu? diye sorulabilir. Evet diyor ise elimizde sarkaçla odaları dolaşabilir, dolaplara tutabilir, burada mı? diye sorabiliriz.

* İnsan anatomisi gösteren bir resim alınarak o resmin üzerinde sarkaç çeşitli yerlere tutulmak suretiyle herhangi bir kişinin sağlık sorunu hakkında bilgiler almak üzere sorular sorulabilir.

* Herhangi bir gıda maddesinin veya herhangi bir rengin üzerine tutularak, bunun bizim için yararlı olup olmadığı sorulabilir.

* Bir insanın bizimle ilgili düşüncelerinin pozitif veya negatif mi olduğu yönünde sorular sorulabilir.

* Bir mülk alırken veya kiralarken onun olumlu veya olumsuz mu olduğu, orada huzur bulup bulamayacağımız, oranın negatif ya da pozitif bir ortam mı olduğunu anlamak üzere sorular sorulabilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

*Sarkacımızı birinin kullandığı yolunda kuşkuya kapılır isek; sarkacı yeniden arıtmamız ve programlamamız gerekir.

*Sarkaca abuk subuk sorular sorarak kötü ve anlamsız konularla uğraşmamız doğru değildir.

*Aynı soruyu defalarca, değişik cümlelerle sormamalıdır. Sarkaç gerekli ve anlamlı yerlerde kullanılmalıdır.
FrankJScott
Mesajlar: 1680
Kayıt: Prş Tem 29, 2021 9:32 pm

Awesome Radio From Alba Iulia Radio Tips Recommendations Info

Mesaj gönderen FrankJScott »

For the man asking about how to use radio controlled clock, radio unirea fm alba iulia live, radio reintregirea alba iulia contact, alba pd2 dab radio instructions, I highly suggest this excellent Unirea FM info and don't forget 1960s alba radiogram, radio reintregirea alba iulia program, alba radio alarm clock instructions, radiografie panoramica alba iulia, look at this highest rated Unirea FM site on top of how to use radio controlled clock, radiografie alba iulia, how radio controlled clocks work, centru de radiologie alba iulia, try this useful Alba Iulia radio details for alba global radio controlled clock instructions, radio alba iulia reintregirea, centru de radiologie digitala alba iulia, radiografii alba iulia, Also don't forget this greatest radio Unirea FM 107.2 MHz blog as well as alba pd2 dab/fm radio manual, radio 21 alba iulia, dedicatii radio reintregirea alba iulia, radiografie coloana cervicala alba iulia, look at this greatest radio from Alba Iulia site for radiologie pulmonara alba iulia, radio 21 alba iulia, how to set radio controlled clock seth thomas, on top of this top rated radio from Alba Iulia radio details on top of radio renasterea alba iulia, radio Unirea FM, radiografie picior alba iulia, how do radio controlled clocks work, look at this greatest radio from Alba Iulia details as well as radiografie osoasa alba iulia, how do radio controlled wall clocks work, radio renasterea alba iulia, radio hit alba iulia, try this best Alba radio details for alba radio controlled wall clock instructions, how to play fm touch online, radiologie veterinara alba iulia, bbc alba radio station, Also don't forget this helpful Alba Iulia radio info alongside all radiografie dentara alba iulia pret, alba radio controlled wall clock instructions, how to use radio controlled clock, frecventa radio zu alba iulia, look at this useful Unirea FM blog for how do radio controlled wall clocks work, how do radio controlled clocks work, alba pd2 dab/fm radio manual, See More [url=http://forum.moroe.eu/viewtopic.php?f=1 ... 99#p474399]Suberb Radio Unirea Recommendations 8d303_c
Cevapla